Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Revize LPG v Plzni

V případě montáže LPG či CNG do vozidla je nutná pravidelná jednoroční revize LPG z důvodu bezpečnosti provozu. Je to pochopitelné, vždyť vmontovaný plynový systém je namáhán víc než stacionární zařízení např. v obytných domech. Pravidelná revize LPG obsahuje kontrolu těsnosti plynových rozvodů, spojů a kabeláže, stejně jako vyhřívacího systému pro reduktor (zamezení úniku chladící kapaliny).

Revize LPG pro celý Plzeňský kraj

Chytří majitelé vozů z celého Plzeňského kraje ví, že poskytujeme kvalitní revize LPG systémů a proto jezdí do našeho LPG servisu do Plzně. Přijeďte k nám také!

Revize LPG včetně průběžné plynové diagnostiky

Revize LPG může, ale nemusí obsahovat i kontrolu seřízení. Je nutno zdůraznit, že v LPG Plzeň je v ceně revize LPG zahrnuta i průběžná plynová diagnostika a případné dotřízení LPG. Vše provádíme v stacionárním režimu (v dílně) a v případě nutnosti i v dynamickém režimu (na silnici za provozu). Ceny revizí LPG stanovují firmy sami. U naší firmy je cena revize LPG pro klasické karburátorové motory 350 Kč a pro vozy se vstřikováním 600 Kč + DPH a zápisu do malého TP plynového zařízení. Výměna filtru plynné fáze se provádí po ujetí cca 20 - 25 000 km.

Revize LPG v automobilu je požadována z důvodu bezpečnosti (zjištění případného úniku plynu) před vjezdem do uzavřených prostor emisní stanice a STK. Emise se měří zvlášť pro plyn a zvlášť pro benzín. Cena revize i měření emisí je stanovena individuální podle prováděcí firmy a není nijak předepsána. Upozorňujeme na životnost nádrže 10 let od data výroby, která je právě při provádění revize LPG sledována a v případě prošlé životnosti nádrže LPG není revize potvrzena.

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520