Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Přestavby LPG Plzeň

LPG PŘESTAVBY = EKONOMICKY VÝHODNÁ ZMĚNA PALIVA!

Konečně jste přišli na to, že na ceny benzinu se nedá spolehnout? Máte pravdu. Doba si žádá razantní rozhodnutí. Přejděte na palivo LPG. Nabízíme profesionální LPG přestavby, které provedeme rychle a vy budete překvapeni, za jak málo peněz se dá jezdit. Palivo LPG neboli zkapalněný propan-butan ještě neřeklo poslední slovo. Začínalo rozpačitě, ale dnes je už dostatečně početná síť čerpacích stanic, takže už nikde nezůstanete stát. Díky kombinaci s benzinem ujedete delší cestu než dříve – máte totiž dvě nádrže. LPG přestavby jsou efektivní cestou, jak jezdit výhodně.

PŘESTAVBY AUT NA LPG PRO CELÝ PLZEŇSKÝ KRAJ

Chytří majitelé vozů z celého Plzeňského kraje ví, že přestavbou na LPG ušetří a proto jezdí do našeho LPG servisu do Plzně. Přijeďte k nám také!

VYBERTE SI TECHNOLOGII PŘESTAVBY PODLE TYPU MOTORU A CENY

LPG přestavby zvládneme na starší i nejnovější auta. Podle typu motoru volíme charakter přestavby. Vy si rozhodnete, kolik do změny chcete investovat. Pokud máte starší vůz s karburátorem, použijeme centrální směšovač, případně řídicí jednotku. Jestliže má váš vůz motor s jednobodovým nebo vícebodovým vstřikem, namontujeme směšovač s řídicí jednotkou. Nejnovější vozy mají sekvenční vstřikování do každého válce. Součástí LPG přestavby pak bude elektronické ovládání trysek pro distribuci paliva LPG do každého válce. Umístění nádrže je také na vás. Vyberte si.

LPG PŘESTAVBY – PRO JAKÉ VOZY SE HODÍ

  • Pro karburátorové motory
  • Pro motory s jednobodovým vstřikem
  • Pro motory s vícebodovým vstřikem
  • Pro motory se sekvenčním vstřikováním

LPG PŘESTAVBA V PLZNI ZABERE STANDARDNĚ JEDINÝ DEN

Zajímá vás, jak dlouho bude LPG přestavba vašeho vozu trvat? Je to stejné pro všechny typy. Zabere za standardních podmínek jen jediný den. A na tu dobu vám můžeme půjčit auto. Podle typu vašeho motoru si zvolíte vhodnou technologii a rozhodnete, jak rozsáhlá přestavba bude. Naši technici vám poradí a doporučí alternativy. LPG přestavby probíhají v součinnosti s Vámi a Vy si stanovíte podmínky. Také umístění nádrže je na Vás – příčně nebo podélně, případně do prostoru rezervního kola. Díky této variantě zůstane zavazadlový prostor v původní velikosti. Nevíte si s přestavbou na LPG rady? Kontaktujte nás!

KOLIK VÁS LPG PŘESTAVBY BUDOU STÁT? 

  • Pro motor s karburátorem bez řídicí jednotky od 9 000 Kč
  • Pro motor s karburátorem s řídicí jednotkou od 18 000 Kč
  • Pro vozidla se vstřikováním od 22 000 Kč
  • Pro vozidla se sekvenčním vstřikováním od 27 000 Kč

LPG PŘESTAVBY JSOU SPOLEHLIVÉ A ZARUČUJÍ NAPROSTO BEZPEČNÝ PROVOZ

Zařízení pro LPG přestavby dodávají přední evropští výrobci. Zaručují spolehlivost a bezpečnost provozu. Využijte palivo, které je levné a počáteční investice se vám rychle vrátí. K dalším výhodám patří tichá jízda a nízké opotřebování motoru. Máte jakýkoliv dotaz k LPG přestavbě? Kontaktujte LPG servis Plzeň!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520