Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Stag 300

velkystag300

Nabízíme pro základní systém přestavby vozidel na LPG sekvenční vstřikování STAG, kdy se jedná o výběr komponentů od značkových výrobců LPG zařízení např. reduktor LANDI RENZO, TOMASETTO, ZAVOLI, vstřikovače VALTEK, řídící jednotka STAG. Toto zařížení je pro vozy s nejmodernějšími motory. V provedení Premium ovládá i autoadaptaci pomocí rozhraní EOBD nebo CAN. Zvládá motory i s turbem a to do výkonu až 300kW. Systém je schválen pro hromadnou přestavbu do drtivé většiny vozů. Systém STAG 300 je nové vícebodové sekvenční vstřikování polské společnosti AcGas.

K tomuto systému lze říci, že jde o systém s minimální poruchovostí. Je snadno opravitelný, náhradní díly jsou dobře dostupné a to za přijatelnou cenu.

Porovnávání systémů přinášíme v následujícím přehledu:

- STAG 300 je základní systém sekvenčního vstřikování a do vínku dostal autoadaptivitu, tzn. umí se přizpůsobit změněným parametrům vozidla (stářím, opotřebením atd.)
- STAG 300 PLUS je nadstavbou předchozího zařízení. Jako novinku přináší možnost úpravy směsi plynu v rozsahu vyžadovaných nastavení podle otáček.
- STAG 300 PREMIUM je určen pro vozidla s OBD/EOBD tzn. že k řízení směsi plynu dochází na základě zpětné vazby od řídící jednotky benzínu, od jeho korekcí motoru ( čtení s OBD/EOBD zásuvky). Je zde zachován komfort předchozích verzí. Byl rozšířen o modul tzv. "černé skříňky", tzn. Že v případě opakujících se poruch zákazník zmáčkne příslušné tlačítko. Od této chvíle se nahrávají veškerá data do paměti ( až 45 dní ). Po návštěvě firmy zabývající se montáží LPG se data vyvolají a diagnostikují.

stag300rj

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520