Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Servis LPG v Plzni

Poskytujeme zákazníkům z Plzně, celého Plzeňského kraje a dalším zájemcům z celé ČR komplexní servis LPG. Kromě samotných montáží LPG se jedná především o revize LPG a diagnostiku a kontrolu platnosti nádrží LPG. Špičkový servis LPG se realizuje z důvodu bezpečnosti provozu. Jedná se především o kontrolu těsnosti plynových rozvodů, spojů a kabeláže, ale též vyhřívacího systému pro reduktor (zamezení úniku chladící kapaliny). V rámci servisu LPG odstraňujeme případné závady na LPG zařízení. Servis LPG se vyplatí!

Servis LPG pro celý Plzeňský kraj

Chytří majitelé vozů z celého Plzeňského kraje ví, že poskytujeme kvalitní servis LPG systémů a proto jezdí do našeho LPG servisu do Plzně. Přijeďte k nám také!

Servis LPG a diagnostika LPG eliminují nebezpečí

Celkový servis LPG od firmy LPG Plzeň zahrnuje kontrolu seřízení dále průběžnou plynovou diagnostiku, případné dodatečné seřízení LPG systému (vč. zkušební jízdy), což u jiných společností nebývá samozřejmostí. Vše provádíme v stacionárním režimu (v dílně) a v případě nutnosti i v dynamickém režimu (na silnici za provozu).

Během servisu LPG je sledována životnost nádrže, která činí 10 let od data výroby. Servis LPG od společnosti LPG Plzeň se vyplatí!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520