Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Montáž LPG

Montáž LPG podle vašeho gusta

Víte, že můžete jezdit se svým vozem o polovinu levněji? Přitom si zachováte veškeré dosavadní jízdní vlastnosti. K tomu vám pomůže montáž LPG. A nemusíte ani přemýšlet, jestli je vaše auto vhodné pro montáž LPG. Naši technici si poradí s každým vozem a technologií. Proč byste nevyužili největší výhody, kterou umožňuje LPG přestavba? Je to mimořádně levný provoz, pokud se budete srovnávat s podobnými benzinovými či naftovými motory. Teprve nyní bude vaše jízda ekonomická. S pomocí techniků zvolíte tu nejlepší variantu pro vás vůz. A celá přestavba na zkapalněný propan-butan zabere v drtivé většině případů jen jeden den.

Montáže LPG pro celý Plzeňský kraj

Chytří majitelé vozů z celého Plzeňského kraje ví, že montáží LPG ušetří a proto jezdí do našeho LPG servisu do Plzně. Přijeďte k nám také!

Jaké vozy přestavujeme na palivo LPG?

  • Karburátorové motory
  • Motory s jednobodovým vstřikem
  • Motory s vícebodovým vstřikem
  • Motory se sekvenčním vstřikováním

Technici vám poradí, jaká přestavba na LPG je pro vaše auto nejefektivnější

Pokud zvolíte montáž LPG, otevřou se vám veškeré výhody LPG. Vaše auto bude jezdit tišeji a také opotřebování motoru bude nižší. Ale vás zajímá zejména ekonomika provozu. Budete překvapeni! Montáž LPG vám umožní jezdit za stejné peníze dvojnásobné vzdálenosti než dříve. Ale kterou technologii vybrat? Záleží na typu motoru a výši nákladů, které hodláte investovat. O všem se s našimi techniky poradíte. Přestavba něco stojí, ale peníze se vám úsporným provozem brzy vrátí. A pak už budete využívat jen výhod opravdu levného ježdění.Montáž LPG pro celé Plzeňsko

Jaké jsou typy přestavby na nové palivo?

  • Centrální vstřikovač pro starší vozy s karburátory (Vozidla se vstřikováním a řízeným katalyzátorem potřebují řídicí jednotku LPG. Cena je zhruba od 9 000 Kč, s řídicí jednotkou od 18 000 Kč)
  • Kontinuální vstřikování pro vozy s jednobodovým vstřikem (Plyn jde do motoru přes směšovač, který řídí elektronická jednotka. Startuje se na benzin a po dosažení požadovaných vlastností se přepne na plyn. Cena zhruba od 22 tisíc Kč).
  • Kontinuální vstřikování pro vozy s vícebodovým vstřikem (Podobná technologie s další elektronikou. Plyn jde do motoru přes směšovač s řídící elektronickou jednotkou. Cena zhruba od 22 000 Kč)
  • Sekvenční vstřikování pro moderní automobily (Technologie využívá elektronicky řízené trysky pro distribuci paliva LPG do jednotlivých válců. Automatické přepínání na benzin při nedostatku plynu. Cena zhruba od 27 000 Kč)

Nevíte si s montáží LPG rady? Máte jakýkoliv dotaz? Kontaktujte LPG servis v Plzni!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520