Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Proč jsou autopůjčovny stále oblíbenější

Proč jsou autopůjčovny stále oblíbenější

LPG Plzeň 03.07.2020
  • Proč jsou autopůjčovny stále oblíbenější
Každým dnem je více a více lidí, kteří pravidelně využívají služeb autopůjčovny i v Čechách a to ať už pro svou firmu anebo i soukromě.

Jedná se o nový trend, který má velice solidní opodstatnění především u lidí, kteří pravidelně využívají veřejné hromadné dopravy, která je stále lepší. Jaké hlavní výhody uvádějí? Co je důležité vědět před zapůjčením vozu a na co si dát pozor při jeho převzetí?

Výhody půjčování si vozidel v půjčovně

Hlavní přínosy lze shrnout do dvou hlavních bodů. Nabytí flexibility a možnost mít vždy ten potřebný vůz je tím nejčastěji zmiňovaným. Klienti oceňují to, že v případě stěhování mají po ruce dodávku, zatímco při převážení pouze několika předmětů si mohou pronajmout pick-up. Pokud potřebují vyrazit na služební cestu reprezentovat, půjčí si luxusnější model, při rodinné dovolené naopak zvolí komfortní vůz s velkým úložným prostorem.

Druhým bodem je vždy perfektní technický stav vozidla bez předchozích starostí a cest do servisu. V případě, že v půjčovně pracují profesionálové, auta budou v lepším stavu než vozy v soukromém vlastnictví. Navíc jsou plně vybaveny dálniční známkou, pojištěním a navíc mají všechny dokumenty aktualizované a v nejlepším pořádku.

Co je důležité vědět před zapůjčením

Jednou z nejdůležitějších věcí je vždy pojištění a to především u věcí tak drahých jako jsou automobily, zvláště když nehody jsou na denním pořádku. Autopůjčovna Brno má všechny své vozy pojištění a navíc ještě nabízí možnost sjednat si nulovou spoluúčast, aby případná nehoda opravdu klienta nikterak nepoškodila.

Dále autopůjčovna Brno nabízí ještě nonstop asistenční služby. V případě jakýchkoliv potíží, ať již při nehodě anebo za jiných okolností, je možné se na ni obrátit. Jedná se o důležitou službu především, protože pojišťovna má svůj vlastní protokol, který je potřeba naplnit, pokud má dojít k čerpání pojistného plnění a vždy je lepší, když je někdo v takovou chvíli na telefonu a může s tím pomoci.

Jaký protokol prosazuje při převzetí autopůjčovna Brno?

Při převzetí musí být klient opravdu bdělý a to i v případě, že se jedná o vyzkoušenou a prověřenou půjčovnu. Omyly se mohou stát a je lepší jim předcházet. Kromě samotného prohlédnutí vně i zevnitř a nejlépe i nafocení celého vozu autopůjčovna Brno nabízí i možnost zkušební jízdy, aby si klient mohl ověřit technický stav vozidla a to, zda mu vyhovuje.

Dále je při podepisování smlouvy dát pozor na dva body. Prvním je denní limit najetých kilometrů a poplatek, který se poté účtuje za každý další kilometr. Autopůjčovna Brno tím chrání nejen svůj majetek před nezodpovědnými klienty, ale zároveň tím chrání i samotné klienty. A samozřejmě platí, že vůz musí být vrácen přesně tak, jak byl zapůjčen, což se vztahuje i na nádrž, která musí být při odevzdávání stejně tak plná jako při převzetí.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520