Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Podle kterých kritérií vybírat tu správnou půjčovnu dodávek?

Podle kterých kritérií vybírat tu správnou půjčovnu dodávek?

LPG Plzeň 10.07.2020
  • Podle kterých kritérií vybírat tu správnou půjčovnu dodávek?
V případě, že se jedná o první zapůjčení dodávky, je zdaleka nejlepší pročíst si reference na google maps, které osvětlí, jakým způsobem se chovají zaměstnanci jednotlivých půjčoven a kde měli zákazníci dobré zkušenosti.

Ale při porovnávání služeb jednotlivých půjčoven, podle čeho poznat, kde naplňuje základní úroveň a jaké mohou být doplňkové služby, kterých se klient může dočkat?

Jaké jsou základní výhody půjčoven vozů

Na prvním místě samozřejmě stojí možnost volby z široké nabídky vozového parku. Základem je, aby si zákazník mohl vybrat jak dodávku malou, tak střední, velkou či prodlouženou, tak aby se přesně hodila na zadaný úkol. Každý vůz musí mít všechny potřebné dokumenty dokazující jeho technický stav a musí být znát, že pravidelně prochází servisem.

Mezi další základní služby patří možnost kdykoli klientovi vyjít vstříc. Zapůjčování vozů o víkendu, během státních svátku či třeba v pozdnějších hodinách by mělo být naprostou samozřejmostí. Dále by mělo být také možné si dodávku půjčit pouze na pár hodin, aby klient neplatil za dobu, kdy dodávka není využívána. Expresní připravení dodávky během 90 minut je též již standardní možností.

Doplňkové služby, které nabízí půjčovna dodávek Praha

V dnešním světě se žádný podnik na trhu neuplatní pouze se základním balíčkem služeb. Půjčovna dodávek Praha nabízí něco navíc a zaměřuje se především na to, aby klientův zážitek z jízdy by pozitivní. Všechny vozy jsou proto vybavena aktuální dálniční známkou a je možné si zdarma také půjčit navigaci GPS, díky čemuž se nikdy nestane že by kli bloudil.

Vzhledem k tomu, že si půjčovna dodávek Praha navíc vědoma toho, že klienti si dodávky půjčují k přepravě těžkých či nadrozměrných břemen, nabízí zcela zdarma k zapůjčení i další příslušenství jako jsou stěhovací popruhy, rudly a další. Stačí se jen informovat.

Jak probíhá zapůjčení

Jedná se o bleskurychlý proces, ke kterému navíc není potřeba ani vyjet ven z domova. Výběr té ideální dodávky lez provést přes internet. Půjčovna dodávek Praha má svůj vozový park nafocený a tak lze vybírat v klidu a promyslet vše, co bude potřeba. Přes internet poté také proběhne rezervace.

V případě, že o to zákazník zažádá, půjčovna dodávek Praha také ráda zdarma přistaví dodávku na určené místo. Klient tak ušetří čas a nemusí zbytečně nikam cestovat. Při podpisu smlouvy je poté potřeba jen předložit občanský a řidičský průkaz. Pak zbývá již jen důkladně prohlédnout a nafotit vozidlo, složit vratnou kauci a nájem a vozidlo je zcela k dispozici.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520