Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Důvody, proč jsou autopůjčovny stále populárnější

Důvody, proč jsou autopůjčovny stále populárnější

LPG Plzeň 29.06.2020
  • Důvody, proč jsou autopůjčovny stále populárnější
Svět se pomalu mění a půjčování aut se stává stále populárnějším nejen na dovolené v zahraničí, ale stále více lidí zvažuje půjčení vozu i doma a někteří začínají upouštět od nutnosti vlastnit svůj vůz.

Jaké jsou tedy výhody zapůjčení auta v půjčovně, čemu při půjčování věnovat pozornost a jak vše vlastně probíhá?

Výhody půjčování vozů

Největší a zcela neoddiskutovatelnou výhodou je to, že klienti mají přesně takový vůz jaký potřebují, tehdy když ho potřebují a v ostatních momentech se o něj nemusí starat. Koupě vozu nutně obnáší jisté kompromisy. Při půjčování není toto nutné. Jednou je možné půjčit si malé městské auto, podruhé pick up. Stačí zvolit půjčovnu s rozsáhlým vozovým parkem.

Další výhodou, kterou si lidé pochvalují, je to, že se nemusí o nic starat. Auto pravidelně podstupuje servisní prohlídky, prochází technickými zkouškami a zákazník nemusí být ničemu takovému přítomen. Nemusí z vozidla platit daně a další poplatky, nemusí se starat o koupi dálniční známky, ale vše je připraveno ve chvíli, kdy to potřebuje. Zároveň při sečtení všech nákladů vynaložených na vlastnictví auta, vyjde půjčování dokonce i levněji.

Čeho si všimnout

Půjčit si vůz v půjčovně má své mnohé výhody, ale stejně tak je potřeba věnovat pozornost některým věcem, aby se dalo předejít případným nedorozuměním. Prvním z nich je pořádně si prohlédnout vůz při jeho přebírání. Autopůjčovna Olomouc navíc požaduje jak od svých zaměstnanců, tak i klientů, tak byl vůz při této příležitosti nafocen a vše zůstalo zdokumentováno.

Další věcí, kterou klienti musí znát a dodržovat, jsou interní pravidla. Autopůjčovna Olomouc má pro své vozy nastaven denní kilometrový limit a všechny následující kilometry jsou za menší poplatek. Klienti tak mají k dispozici neomezený počet kilometrů, ale zároveň jsou důrazně nabádáni, aby se nepřetěžovali a v konečném důsledku tak chrání sebe i vozidlo.

Jak probíhá půjčení ve firmě Autopůjčovna Olomouc?

Zapůjčení vozu je mnohem snazší, než by se na první pohled mohlo zdát. Je potřeba si vůz pouze vybrat a zarezervovat a při přebírání předložit občanský a řidičský průkaz, případně výpis z obchodního rejstříku, pokud se jedná o podnikatele. Autopůjčovna Olomouc žádá též vratnou kauci a pak zaplacení nájemného.

Pak již zbývá jen seznámit se se základními pravidly, která půjčovna požaduje. Autopůjčovna Olomouc uplatňuje denní limit kilometrů zdarma a poté je každý další vždy za malý poplatek. Jedná se o strategii, kterou se půjčovna snaží chránit své vozy a především své klienty od přílišného zatížení. A důležité je také seznámit se s pojistkou, která je pro daný vůz uzavřená, a popřemýšlet, zda neuzavřít možnost nulové spoluúčasti. A pak již jen vyjet do světa.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520