Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Co dělat, když je potřeba půjčit si dodávku

Co dělat, když je potřeba půjčit si dodávku

LPG Plzeň 17.07.2020
  • Co dělat, když je potřeba půjčit si dodávku
Obliba půjčoven je stále na vzestupu a to jak u nájmů krátkodobých, tak i dlouhodobých. Lidé se stále více uchylují k možnosti zapůjčit si auto či dodávku pouze na dobu, kdy jí opravdu potřebují.

Podle čeho poznat tu správnou půjčovnu, jaké doplňkové služby lze očekávat a jak probíhá samotné zapůjčení?

Podle čeho hledat tu správnou půjčovnu?

Základem je dostatečně veliký sortiment dodávek k zapůjčení, aby si klient mohl vybrat přesně tu, která mu bude vyhovovat a bude splňovat jeho potřeby. Každá dodávka také musí být v perfektním technickém stavu a musí být schopná to prokázat při zkušební jízdě. Dokumenty v naprostém pořádku jsou samozřejmostí.

Půjčovny by si také měly být vědomy toho, co zapůjčení dodávky provází - obvykle se jedná o přesun nadrozměrného či těžkého břemene. Ideální půjčovny tak svým klientům nabízí zdarma také možnost zapůjčit si další příslušenství jako jsou stěhovací popruhy či rudly, díky kterým je převoz předmětů úplně o něčem jiném.

Jaké jsou doplňkové služby, které půjčovna dodávek Brno nabízí?

Půjčovna dodávek Brno usiluje o více než pouhé zapůjčení dodávek a snaží se tak svým klientům nabídnout vždy o něco více. Jedná se o naprostou flexibilitu, kdy si klient může být jist tím, že bude dodávka k dispozici i v případě neočekávané události a to během pár minut. Dodávku je možné přistavit do 90 minut od objednání a je dokonce možné ji zdarma přistavit na požadovanou adresu kdekoliv po Brně.

Půjčovna je dostatečně flexibilní, aby mohla klientovi opravdu vyjít vstříc i o víkendu či zapůjčí dodávku pouze na pár hodin, aby klient zbytečně neplatil za to, co nevyužije. Připravenost na nečekané události je jednou z hlavních hodnot, kterou půjčovna dodávek Brno prosazuje a proto se k ní klienti rádi vrací.

Jak postupovat při zapůjčení dodávky?

Postup zapůjčení dodávky je rychlý a jednoduchý. V první řadě je na internetu potřeba najít tu dodávku, která vhodně splní požadované funkce a provést rezervaci. Při výběru je potřeba si dát pozor na to, jaký řidičský průkaz daná dodávka požaduje. Půjčovna dodávek Brno poté dává na výběr zda si klient chce vůz sám vyzvednout či zda je pro něj pohodlnější přistavení na požadované místo.

Při samotném přebírání je potřeba důkladně prověřit stav dodávky a to jak vně tak uvnitř. Půjčovna dodávek Brno má ve svém protokolu uvedeno i to, že je nutné spolu s klientem dodávku nafotit a provést zkušební jízdu. Díky tomu si tak klient může být jist, že s ním bude jednáno férově a sám si před vyjetím ověří technické vlastnosti dodávky.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520