Letkovská 388, 330 01 Kyšice
+420 377 310 520

Co by měla splňovat každá dobrá autopůjčovna?

Co by měla splňovat každá dobrá autopůjčovna?

LPG Plzeň 24.07.2020
  • Co by měla splňovat každá dobrá autopůjčovna?
Potřeba pronajmout si auto není tak neobvyklá, jak by se mohlo zdát. Může se stát, že vždy spolehlivé auto z ničeho nic přestane fungovat, či je potřeba vykonat něco, na co obvyklé auto nestačí.

Také je stále běžnější, že se lidé uchylují k využívání služeb autopůjčovny spíše než aby vlastnili své vozidlo.

Přínosy a základní služby autopůjčoven

Nejdůležitějším přínosem využívání služeb autopůjčovny je flexibilita a možnost mít k dispozici přesně takové auto, jaké si klient přeje a v tu danou chvíli potřebuje. Základem každé dobré autopůjčovny je tedy její vozový park. Dále je zcela nezbytné, aby všechny vozy byly v perfektním technickém stavu a všechny jejich dokumenty, aby byly v pořádku. Klient tak získává absolutní možný výběr bez starostí, které jsou s vlastnictvím spojené.

Dále je důležité, aby půjčovna byla absolutně flexibilní. Klienti nepotřebují auta pouze v běžné otevírací době od 9am do 5pm, ale také o víkendu či ve svátek. Mnohdy potřebují vůz pouze na část dne a nechtějí platit za celodenní zapůjčení, kterého nevyužijí. A v některých případech potřebují, aby auto bylo přistaveno a to v co nejkratší možné době. Ideální půjčovna by měla splnit všechny tyto požadavky.

Důležité dokumenty, se kterými se seznámit

Při půjčování vozu jsou důležitá interní pravidla každé půjčovny. Klient by s nimi měl být seznámen, aby jej nečekalo nepříjemné překvapení. Autopůjčovna Praha na svá vozidla uvaluje denní limit kilometrů, po jehož překročení je každý další kilometr za menší poplatek. Naopak na pohyb po celé Evropské unii se žádné omezení nevztahuje, pouze je potřeba cestu předem nahlásit.

Dále si klient musí také pečlivě prostudovat pojistku, která je pro vozy sjednána, aby věděl, na co všechno se vztahuje a jaké jsou pojistné limity. Autopůjčovna Praha navíc svým zákazníkům umožňuje sjednání si nulové spoluúčasti, čímž je pak klient stoprocentně chráněn.

Autopůjčovna Praha a její protokol při půjčování

Jedná se o překvapivě rychlý proces, kde nejvíce času zabere zevrubná prohlídka vozu. Ta musí být provedena i v případě, že se jedná o prověřenou půjčovnu. Autopůjčovna Praha si to jasně uvědomuje a využívá tohoto procesu k posilování důvěry, kterou v ní její klienti kladou.Vůz je proto i nafocen a je provedena zkušební jízda k ověření jeho technického stavu.

Poté zbývá již jen podepsat smlouvu - k tomu je potřeba, aby klient předložil občanský a řidičský průkaz. Klientovi musí být minimálně 21 let a autopůjčovna Praha také vyžaduje alespoň dvouleté vlastnictví řidičského průkazu, aby bylo zajištěno, že klient má dostatečné zkušenosti a nebude pro něj řízení nového vozu obtížné. A po splnění těchto podmínek je možné vyrazit.Líbil se vám článek? Šiřte nás dále!

  • Přestavby vozů na LPG v Plzni
  • Tonalli West s.r.o.

Typy LPG zařízení

Kontakt

Letkovská 388, 330 01 Kyšice
Telefon: +420 377 310 520